XConfessions 26

249,00 kr

(5 kundrecensioner)
Artikelnr: 85439250000 Kategori:
  • XConfessions 26 – 6 konstnärliga erotiska kortfilmer av Erika Lust.

  • Upptäck transkärlek, kroppspoesi & queer-erotik i XConfessions 26.

  • Art-porn på sitt bästa – inspirerat av riktiga fantasier.

  • HC-DVD med engelsk ljud & tysk text – 91 minuters sensualitet.

  • Sovrumsinspiration & filmkonst i ett – XConfessions 26.

🎉 Prova på – få 10 % rabatt!

Är du ny kund? Just nu får du 10 % rabatt på hela ditt köp!
Ange rabattkoden NYKUND10 i kassan.
📦 Gäller alla produkter – förutom Sexmaskiner & Sexmöbler.
Passa på att upptäcka våra bästsäljare till ett bättre pris!

📦 Diskret leverans – 100 % anonymt

Ingen kommer att veta vad du beställt. Alla våra paket skickas i neutrala, bruna kartonger – helt utan logotyper, produktnamn eller avslöjande avsändare. Avsändaren är anonym och innehållet skyddas noggrant. Din integritet är vår prioritet!

🚚 Snabb & Fri Frakt

Fri frakt på köp över 999 kr.
Leverans inom 1–5 arbetsdagar.
Beställ före kl. 14.00 – skickas samma dag!
Vi packar och skickar dina varor snabbt och diskret, så du kan känna dig trygg från beställning till leverans.

3 personer tittar på den här produkten just nu!

Betalningsmetoder:

Beskrivning

XConfessions 26 är en konstnärlig och erotisk samling med sex unika kortfilmer av Erika Lust – inspirerade av verkliga fantasier och bekännelser från hennes community. Engelsk tal, svensk eller tysk text.

XConfessions 26 – Erotik möter konstnärlig film på högsta nivå.
Den prisbelönta filmskaparen Erika Lust presenterar sex nya kortfilmer, inspirerade av autentiska fantasier från riktiga människor. Med XConfessions 26 får du uppleva 91 minuter av visuellt fängslande erotik, där varje film berättar en unik historia med fokus på samtycke, mångfald och sensualitet.

I “Like a Butterfly” följer vi en transkärlek i en drömsk värld av färg och känslor. “Hirsute” hyllar kroppshår i all sin sensuella prakt. “Sleeping Beauty” omtolkar ett klassiskt sagotema med ett modernt, medvetet erotiskt perspektiv. “Carpe Diem” tar dig till Venezuelas karibiska vatten i ett tropiskt sexäventyr. Slutligen erbjuder “Elemental” en experimentell filmupplevelse, där ljud, rörelse och närhet smälter samman i en intensiv erotisk resa.

Vad används produkten till?

  • För att utforska sensuell och konstnärlig erotik.

  • Perfekt för par eller solo-tittande.

  • För dig som söker alternativ till traditionell porr.

  • Visuellt stimulerande och medveten erotisk underhållning.

Specifikationer:

  • Format: HC-DVD.

  • Speltid: Ca 91 minuter.

  • Antal filmer: 6.

  • Språk: Engelska.

  • Undertexter: Tyska.

  • Producent: Erika Lust Films.

  • Genre: Art-porn, erotisk kortfilm.

  • Innehåll: Samtycke, mångfald, queer, kroppspoesi, experimentell erotik.

 

Specifikation

Ytterliggare information

Vikt 0,075 kg
Dimensioner 195 × 140 × 15 cm
Märke

Fremdlabel

Total speltid (minuter)

91

5
5 reviews
5
0
0
0
0

5 recensioner av XConfessions 26

Rensa filter
  1. Malin

    Valuta för pengarna
    Durability
    Leverans

    Det här är inte vanlig porr – det är erotisk konst. XConfessions 26 är vacker, tankeväckande och extremt upphetsande. Erika Lust lyckas kombinera sensualitet med berättelser som känns äkta.

    0
    0
  2. Daniel

    Valuta för pengarna
    Durability
    Leverans

    Jag och min partner tittade tillsammans och blev helt tagna. Filmerna är visuellt otroliga och verkligen heta utan att kännas stereotypa. Elemental och Carpe Diem blev våra favoriter.

    0
    0
  3. Amira

    Valuta för pengarna
    Durability
    Leverans

    Jag trodde inte att erotisk film kunde vara så här snygg och meningsfull. Man blir kåt men också rörd. Hirsute fick mig att älska min egen kropp mer. Fem stjärnor, lätt!

    0
    0
  4. Jonas

    Valuta för pengarna
    Durability
    Leverans

    Sleeping Beauty var en överraskning – så vackert och intensivt berättad. Den här samlingen är perfekt för dig som vill ha mer känsla och konst i erotiken.

    0
    0
  5. Elin

    Valuta för pengarna
    Durability
    Leverans

    Jag älskar representationen! Transpersoner, kroppshår, queera uttryck – XConfessions 26 visar sånt man sällan ser i erotik. Plus att allt bygger på samtycke – det känns tryggt och rätt.

    0
    0
Lägg till en recension

Din e-postadress kommer inte publiceras. Obligatoriska fält är märkta *

1 2 3 4 5
1 2 3 4 5
1 2 3 4 5

Du måste vara inloggad för att kunna lägga till bilder i din recension.